Kiralama var
TİM Destek düşük ücretli kiralama modeli ile çalışır. Yüksek ücretler ödeyerek yazılım satın alma derdini ortadan kaldırır.
Kurulum Yok
TİM Destek kurulum gerektirmez. Böylece yüksek donanımlı bilgisayar yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Mevcut cihazlar ile kullanabilirsiniz.
Güncelleme Yok
TİM Destek her zaman günceldir. Yazılım güncellemeleri için ücret ödemezsiniz.
Yedekleme Yok
TİM Destek otomatik olarak yedek alır. Olası veri kaybına engel olur.
Yatırım Yok
TİM Destek tüm barkod okuyucular ile uyumludur. Mevcut barkod okuyucularınızı kullanarak satış yapabilirsiniz. TİM Destek tüm yazıcılar ile uyumludur. Mevcut yazıcılarınızı kullanarak fatura yazdırabilirsiniz. TİM Destek tüm etiket yazıcılar ile uyumludur. Mevcut etiket yazıcınızı kullanarak etiket bastırabilirsiniz.
Virüs yok, sistem çökmesi yok
TİM Destek internet üzerinde çalıştığı için, bilgisayarınıza giren virüsten etkilenmez. Bilgisayarınız açılmadığında, bir başka bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinden çalışmaya devam eder.
Güvenlik açığı yok
TİM Destek tüm IP’ ler ya da tüm cihazlar üzerinden çalışabildiği gibi, sadece belirlenen IP’ ler ya da belirlenen cihazlar üzerinden çalışabilir.
Çalışmama derdi yok
TİM Destek fiber internet alt yapısı ile desteklenen çok güçlü sunucularda çalışır. Paralel işlem yeteneği sayesinde günün her saati işlem yapabilmenizi sağlar.
Copyright © 2014